+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Konwersacje

Konwersacje — otwarte lekcje dla naszych uczniów!

Mają Państwo możliwość porozmawiać na wybrany temat w miłej, przyjaznej atmosferze, poznać ciekawych ludzi i spędzić piątkowy wieczór wyjątkowo pożytecznie ;)

Nasi nauczyciele przygotowują tematy o kulturalnych i historycznych wydarzeniach w Polsce, a w szczególności o Warszawie. Opowiedzą o kulturze i tradycjach Polski, świętach i uroczystościach, które na pierwszy rzut oka, mogą wydawać się nietypowe.

Często zapraszamy ciekawych gości, którzy rozmawiają z uczniami również na bardziej praktyczne tematy: jak napisać CV lub jak przygotować biznesplan dla inwestora. W ramach takiego spotkania, nauczyciel lub gość przygotowuje ciekawe materiały i mały słownik: listę kluczowych słów, dotyczących danego tematu. Głównym celem zajęć jest nie tylko prezentacja tematu spotkania, ale również stworzenie okazji do dyskusji, głębszych omówień, a nawet porównań z tym, co się dzieje w Państwa kraju. W ramach naszych konwersacji funkcjonuje kino szkolne. Oglądamy razem ciekawe polskie filmy, zarówno te nowe jak i te, które stały się kultowe.

Zgodzicie się Państwo, że znajomość kultury odgrywa ogromną rolę podczas integracji. Polecamy konwersacje wszystkim naszym uczniom, bez względu na poziom znajomości języka polskiego: im więcej będziesz mówił i poznawał język, tym lepiej.

Czekamy na Was w piątki o 17.00!

Galeria

Dołącz do nas!