+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Egzamin z języka polskiego

Przygotowanie do egzaminów z języka polskiego w 2021 roku w Polsce

 
Rok 2020 dla wszystkich był trudny, ale to on przyniósł rodzinie Szkół Językowych Together ogromny sukces, na który pracowaliśmy przez jedenaście lat.
 
Przez wszystkie lata istnienia Szkoły robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby uzyskać najwyższe możliwe dla placówki oświatowej wyróżnienie! Ważnym etapem tej drogi była oficjalna wizytacja przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Województwa Mazowieckiego, a więc zespołu akredytacyjnego wysłanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.
 
Komisja Akredytacyjna dokładnie sprawdziła poszczególne elementy naszej pracy. Nasza Szkoła wykazała zgodność z najwyższymi standardami Polskiego Systemu Edukacji.
 
W efekcje tej weryfikacji od 2020 roku Szkoła Języka Polskiego Together posiada najwyższą z możliwych akredytacji dla instytucji kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych – akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.
 
Ale to nie koniec dobrych wieści: 29 grudnia 2020 r. Ministerstwo Edukacji i Nauki w Polsce swoją uchwałą nr 27/DWM/2020 podarowało nam piękny i ważny prezent noworoczny! Efektem naszej wieloletniej pracy było otrzymanie uprawnień do pełnienia funkcji oficjalnego państwowego centrum przygotowania i zdawania egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1.

Co to znaczy?

 
Zapisanie się na państwowy egzamin certyfikacyjny z języka polskiego jako obego, przygotowanie się do niego i zdanie go z dobrym wynikiem stało się znacznie łatwiejsze, ponieważ Szkoła Together jest oficjalnym ośrodkiem egzaminacyjnym i może przeprowadzać egzamin państwowy z języka polskiego jako obcego nie tylko w Warszawie, ale także w największych miastach Polski - Łodzi i Krakowie.
 
Rekrutacja na Kurs przeznaczony dla osób zainteresowanych przystąpieniem do państwowego egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 odbywa się cztery razy w roku. Czas trwania kursu wynosi 6 tygodni. Zajęcia prowadzone są przez zespół lektorów pracujących pod okiem doświadczonego egzaminatora. Uczniowie dowiadują się, jak wyglądają zadania egzaminacyjne i poznają metody ich rozwiązywania. Celem kursu jest uzupełnienie wiedzy uczniów i wypracowanie wszystkich kluczowych umiejętności językowych niezbędnych do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu, a więc:
  • rozumienie ze słuchu;
  • rozumienie tekstów pisanych;
  • poprawność gramatyczna;
  • pisanie;
  • mówienie.
W ramach kursu studenci mają również możliwość konsultacji z lektorem w celu omówienia pracy pisemnej, samodzielnego wykonywania zadań testowych oraz indywidualnego rozwijania wybranych umiejętności i zagadnień.

Zapisz się na kurs

Dlaczego warto wybrać szkołę TOGETHER?

 
Przez 11 lat rozwoju, Szkoła Języka Polskiego Together stała się liderem na rynku usług edukacyjnych! Pomagamy wszystkim, którzy chcą nie tylko nauczyć się języka polskiego, ale także odnaleźć się w nowym kraju, poznać bliżej jego kulturę i specyfikę. 50% naszych uczniów przychodzi do nas na podstawie rekomendacji swoich znajomych. Wiedzą oni, że zawsze mogą skontaktować się z nami nie tylko w sprawie kursów (przede wszystkim języka polskiego, ale też angielskiego i niemieckiego). Służymy również pomocą w kwestiach zezwolenia na pobyt, ubezpieczenia, jednym słowem: z naszym wsparciem można znacznie ułatwić proces legalizacji pobytu w nowym kraju.
 
Unikalne metody edukacyjne i grupa ponad trzydziestu dobrze wykształconych nauczycieli pozwoliły nam osiągnąć wysokie wyniki,
 
gdyż 99% naszych uczniów pomyślnie zdaje państwowe egzaminy certyfikacyjne z języka polskiego jako obcego na poziomie B1.
 
Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich bez wyjątku! Takie podejście, oparte na szacunku i otwartości sprawia, że Szkoła Together jest miejscem kontaktu różnych mentalności i kultur, miejscem łączącym ludzi, którzy mają wspólny cel – zdobywanie wiedzy. Z przyjemnością dzielimy się naszymi doświadczeniami ze wszystkimi, zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.
 
Aby zapisać się na zbliżający się kurs lub w celu chęci zdawania egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego jako obcego, skontaktuj się z nami w dowolny sposób:
a nasi administratorzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.
 
Zapraszamy, abyście i Wy stali się częścią naszej Dużej Rodziny!
 
*Akredytacja Mazowieckiego Kuratorium Oświaty:
 
 
** Decyzja Nr 27/DWM/2020:
 

Galeria

Dołącz do nas!