+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kursy języka polskiego. Po co?

PO CO SĄ POTRZEBNE KURSY JĘZYKA POLSKIEGO?

Od wczesnego dzieciństwa rodzice i nauczyciele starają się zaszczepić dzieciom miłość do języków obcych. Ale wystarczy wybrać niewłaściwe podejście, a wszystkie wysiłki skończą się łzami, napadami złości, frustracją i ciągłym niedoborem umiejętności. Dopiero będąc dorosłymi ludzie rozumieją, że życie jest niepełne bez znajomości języka obcego. Bez niego droga do edukacji i pracy za granicą jest zamknięta. Z billboardów uśmiechają się zachęcająco poligloci, zapraszając na kursy języka polskiego lub angielskiego w Warszawie lub Krakowie. Jak dokonać dobrego wyboru? Według kosztów, lokalizacji czy opierając się na radach znajomych? Uważamy, że wszystkie te parametry należy brać pod uwagę, ale jakość nauki powinna być czynnikiem nadrzędnym. Szkoła Języka Polskiego TOGETHER spełnia najwyższe standardy i wymagania uczniów. Nasi nauczyciele są native speakerami z wykształceniem filologicznym, zajęcia odbywają się w języku polskim przy użyciu nowoczesnych metod pedagogicznych i z wykorzystaniem najnowszych materiałów dydaktycznych. Po zaliczeniu kursu wystawiany jest odpowiedni certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności językowych na danym poziomie. Kończąc nasze kursy z łatwością zdasz egzaminy językowe wymagane przez odpowiednie instancje, zdobyć pracę lub zorganizować własną firmę.

Mieszkając i ucząc się w Warszawie lub Krakowie uczeń ma dostęp do wszystkich środków komunikacji: podczas zajęć w klasach i w trakcie konwersacji w Szkole Języka Polskiego TOGETHER, biorąc udział w sobotnich wycieczkach. Ponadto, poza szkołą, praktyką będzie komunikacja w sklepach, środkach transportu miejskiego i w czasie imprez, których jest ogromna liczba zarówno w Warszawie, jak i w Krakowie.

Szkoła języka polskiego TOGETHER

Szkoła TOGETHER zaprasza chętnych ze wszystkich stron świata do nauki języka polskiego i angielskiego, aby żyć pełnią życia nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Oprócz nauki od podstaw pomagamy również wypełnić luki w już posiadanej wiedzy. Uczymy nie tylko jak mówić i pisać, ale także rozumieć i «czuć» język, umieć wypowiadać swoje myśli. Nauka z takim podejściem uczyni życie w Polsce ciekawym i pełnym. Nasze kursy językowe w Warszawie i Krakowie są okazją do spotkania profesjonalnych nauczycieli, specjalistów w swojej dziedzinie, którzy dążą do sukcesu uczniów nie mniej niż oni sami. Staramy się tworzyć dla naszych uczniów najbardziej komfortowe warunki, aby nauka języka polskiego była nie tylko przydatna, ale także fascynująca.

Dlaczego warto wybrać szkołę TOGETHER?

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie i Krakowie w TOGETHER dają możliwość ćwiczenia swoich umiejętności z native speakerami. Program nauczania został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas spotkania z przedstawicielem innej kultury uczniowie mogli jak najszybciej kompetentnie wyrazić swoje myśli i nie obawiać się niezrozumienia. Dla szkoły ważny jest również dogodny dla uczniów grafik i zapewnienie komfortu w salach dydaktycznych. Szkoła językowa TOGETHER zapewnia elastyczny harmonogram zajęć (rano, po południu lub wieczorem), a także komfortowe sale lekcyjne i duże pomieszczenie, w którym odbywają się konwersacje lub ciekawe wykłady. W TOGETHER znajdziesz przytulną i domową atmosferę, w której każdy czuje się na równi z innymi. Nasi pracownicy biura i portali społecznościowych są gotowi udzielić wszystkich informacji na temat naszej pracy. Możesz zadawać im wszelkie pytania dotyczące nauki. Poziom wiedzy „na wyjściu” jest wystarczająco wysoki, aby nasi uczniowie mogli z łatwością znaleźć dla siebie uniwersytet, szkołę wyższą lub pracę w Polsce.

Nauka języków jest zawsze wyzwaniem!

Nauka języków jest zawsze wyzwaniem. Ważne, żeby wyjść z niego zwycięsko, zanim zniknie nastrój. Zapisz się do Szkoły Języka Polskiego TOGETHER na kursy języka angielskiego lub kursy języka polskiego dla obcokrajowców, a poczujesz przypływ motywacji przez cały czas nauki. Zdobędziesz tu oszałamiającą wiedzę na temat danego języka. Nie zapomnij oglądać polskich filmów, czytać polskich gazet i czasopism. Pomożemy Ci pokonać barierę językową i zintegrować się ze środowiskiem językowym.

Galeria

Dołącz do nas!