+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Przeprowadź się do Polski i ucz się w szkole policealnej

Przeprowadź się do Polski i ucz się w szkole policealnej w ramach pakietu szkoły Together

 
Sytuacja na świecie związana z pandemią koronawirusa dynamicznie się zmienia. W życie wchodzą nowe ograniczenia, w tym związane z przekraczaniem granic. Szkoła Języka Polskiego Together wkracza w nową rzeczywistość!
 
Aby poradzić sobie z zaistniałą sytuacją, we współpracy z najlepszymi szkołami policealnymi w Polsce opracowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę pakietową.
 
Jako student języka polskiego w szkole Together (na kursach rocznych lub trwających dłużej), możesz jednocześnie uczyć się w partnerskich szkołach policealnych w Polsce. Oferta jest całkowicie darmowa dla wszystkich uczestników naszych rocznych kursów języka polskiego, a co najważniejsze – całkowicie spełnia wymagania konsulatów w zakresie wydania wiz.
 
Wybierając tę ofertę, masz gwarancję nauczenia się nie tylko języka polskiego, lecz także zdobycia kwalifikacji niezbędnych do wykonywania zawodów, na które jest zapotrzebowanie na polskim rynku pracy. Ze swojej strony obiecujemy zająć się wszystkimi formalnościami, komunikacją z Konsulatem i wszelkimi sprawami organizacyjnymi!
 
Dzięki tej ofercie słuchacze naszych kursów (rocznych i trwających dłużej) będą mogli:
  • otrzymać wizę;
  • wjechać na terytorium Polski legalnie, bez kwarantanny;
  • nauczyć się języka polskiego na poziomie podstawowym i wyższym;
  • całkowicie bezpłatnie uczyć się w szkole policealnej i zdobyć pożądany zawód;
  • ubiegać się o kartę pobytu (zezwolenie na pobyt)
Nasi specjaliści towarzyszą klientom na każdym etapie szkolenia i przeprowadzki.

Jak przeprowadzić się do Polski i zacząć uczyć się w szkole policealnej

Jedną z możliwości, w ramach której można przeprowadzić się do Polski, jest edukacja, przy czym nie jest konieczne zdobycie wykształcenia wyższego. Można zostać słuchaczem szkoły policealnej – szkoły zawodowej dla dorosłych. Na czas nauki w szkole policealnej jest wydawana wiza, natomiast po zakończeniu edukacji absolwent z zagranicy otrzymuje prawo do pracy w Polsce bez konieczności uzyskania specjalnego zezwolenia. Zezwolenie nie jest potrzebne ze względu na uzyskanie zawodu w Polsce i nauce przebiegającej według polskich standardów.

Co to jest szkoła policealna?

Szkołę policealną można porównać do technikum lub szkoły zawodowej. Jednak w szkole policealnej kładzie się większy nacisk na doskonalenie praktycznych umiejętności wymaganych w danym zawodzie. Uczą się w niej dorośli (od 18 lat), zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy. Ubiegając się o przyjęcie nie musisz zdawać egzaminów wstępnych, nie potrzebujesz również polskiego świadectwa tożsamości: wystarczy świadectwo uzyskane w Twoim kraju. Jako że lekcje odbywają się po polsku, konieczna jest dobra znajomość języka. W tym celu zawsze możesz zapisać się na kursy językowe w Warszawie, Łodzi lub Krakowie w dowolnym z oddziałów naszej Szkoły. Z naszą pomocą nauczysz się polskiego na poziomie, który pozwoli Ci na edukację w tym języku. Będziesz mógł również zdać państwowy egzamin ze znajomości języka polskiego jako obcego w celu uzyskania karty rezydenta lub obywatelstwa polskiego.
 
Zajęcia w szkole policealnej odbywają się w trybie zaocznym, w weekendy. Możliwe jest oglądanie zajęć nagranych, całkowicie zdalnie, a nawet połączenie nauki z pracą.  Po ukończeniu kursu każdy Słuchacz uzyskuje dyplom i zawód, które uznawane są nie tylko na terytorium Polski, lecz także w całej Europie.
 
Zaletą tej opcji legalizacji Twojego pobytu na terenie kraju jest również fakt, że uczęszczanie do szkoły policealnej i jej ukończenie zależą wyłącznie od Twojej decyzji. Aby zalegalizować pobyt w Polsce, możesz wybrać jeden z wielu zawodów oferowanych przez szkoły. Kierunki i czas trwania nauki w większości placówek nie różnią od siebie. Poniżej znajdziesz główne specjalizacje:
 
Kierunek Czas trwania nauki
Technik administracji 2 lata
Technik BHP 1,5 roku
Florysta 1 rok
Technik geodeta 2 lata
Technik usług kosmetycznych 2 lata
Technik usług pocztowych i finansowych 1 rok
Technik teleinformatyk 2 lata
Technik archiwista 2 lata
Technik optyk 2 lata
Technik samochodowy 2 lata
Technik ochrony środowiska 1 rok
Opiekun w domu pomocy społecznej 2 lata

Jak zapisać się do szkoły policealnej?

Aby zostać uczniem szkoły policealnej, nie musisz zdawać egzaminów. Wystarczy zebrać wszystkie dokumenty, wypełnić kwestionariusz i wszystko poprawnie sporządzić. Pomożemy Ci w tym!
 
Szkoła Together samodzielnie przetłumaczy wszystkie niezbędne dokumenty dla osób korzystających z oferty pakietowej. Nasi klienci nie muszą tym się martwić!
 
Szkoła Języka Polskiego Together to nie tylko kursy językowe, lecz także oficjalne centrum administracyjne akredytowane przez Ministerstwo Nauki do przeprowadzania państwowego egzaminu z języka polskiego zarówno w Warszawie, Łodzi jak i w Krakowie.
 
Wyróżnia nas:
  • duża nowoczesna sieć szkół z oddziałami w centrum miasta;
  • doświadczeni nauczyciele i autorskie programy szkoleniowe;
  • pomoc w uzyskaniu legalizacji w kraju;
  • usługi ubezpieczeniowe
Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz możliwość nie tylko nauki języka polskiego, lecz także opanowania w jak najkrótszym czasie zawodu, który jest pożądany w całej UE.
 
Dołącz do naszej oferty pakietowej i odkryj Europę z Together!

Wszystkie kursy

Zarejestruj się

 

Galeria

Dołącz do nas!