+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs do egzaminu certyfikatowego

Kurs przygotowujący do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego

 
Specjalny kurs przygotowawczy jest skierowany do osób pragnących zdać państwowy egzamin z języka polskiego jako obcego. Celem kursu jest intensywny trening niezbędnych umiejętności językowych, w tym rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego, gramatyki, pisania oraz mówienia. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych egzaminatorów.
 
Preferowany poziom językowy uczestnika kursu przygotowującego się do egzaminu to poziom B1. Aby sprawdzić swoje umiejętności polecamy rozwiązać nasz darmowy test.
 
Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego trwa 4-6 tygodni. Program kursu obejmuje:
 
Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego odbywa się dwa/trzy razy w tygodniu, zajęcia trwają po 90 minut. Godziny ustalane są na tydzień przed rozpoczęciem kursu.
 
Koszt kursu wynosi 850 zł. Opłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem online lub gotówką albo kartą w siedzibie szkoły.
 
Po zakończeniu nauki uczestniczy otrzymają certyfikat ukończenia kursu.
 
Sprawdź regulamin
 
Zarejestruj się 
 

Kiedy odbywa się państwowy egzamin z języka polskiego?

 
 Egzaminy z języka polskiego jako obcego w roku 2024 odbędą się w podanych poniżej terminach i poziomach zaawansowania językowego:
 
Prosimy o zgłaszanie się do ośrodków, które będą w tych terminach organizować egzamin. Lista ośrodków dostępna jest tu: http://www.bip.nauka.gov.pl/certyfikacja-jezyka-polskiego-jako-obcego/
 

Galeria

Dołącz do nas!