+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Półtoraroczny Standart

Półtoraroczny standardowy kurs języka polskiego

 

Półtoraroczny standardowy kurs języka polskiego okaże się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy decydują się pozostać w Polsce na dłuższy czas. Kurs pozwoli na solidną i systematyczną naukę języka polskiego, a uczestnictwo w nim pomoże ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce. 

Kurs półtoraroczny prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Studenci mogą określić swój poziom umiejętności językowych wypełniając nasz darmowy test

Kurs trwa 18 miesięcy i składa się z modułu intensywnego i regularnego. W miesięcznym module intensywnym zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu i trwają 4 godziny lekcyjne (opcjonalnie dostępne są trzy dodatkowe godziny zajęć). W module regularnym, który trwa 11 miesięcy, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 2 godziny lekcyjne (dostępne są dodatkowe, opcjonalne 3 godziny zajęć). Dni i godziny kursu ustalamy na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Kurs składa się z 1158 godzin lekcyjnych i zawiera: 

Koszt kursu wynosi 6500 zł, obowiązuje dodatkowa opłata rejestracyjna 100 zł. Opłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem online lub gotówką albo kartą w siedzibie szkoły.

Kurs prowadzimy w placówkach w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu. 

Po zakończeniu zajęć słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

 
Sprawdź regulamin

Zapisz się

 

Galeria

Dołącz do nas!