+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs Roczny Standart

Roczny standardowy kurs języka polskiego

 

Roczny kurs języka polskiego Standard to idealne rozwiązanie dla osób, które planują zostać w Polsce na dłużej. Uczestnictwo w kursie pozwoli na gruntowną i systematyczną naukę języka polskiego, a także pozwoli słuchaczom ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce. 

Kurs roczny organizujemy na wszystkich poziomach zaawansowania. Aby precyzyjnie określić swój poziom umiejętności językowych, warto wypełnić nasz darmowy test.

Kurs trwa 12 miesięcy i składa się z modułów: intensywnego i dwóch regularnych. W miesięcznym trybie intensywnym zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu (plus trzy opcjonalne lekcje dodatkowe), w trybie regularnym, który trwa 11 miesięcy,  zajęcia prowadzimy 2 razy w tygodniu i trwają one 2 godziny lekcyjne. Dni i godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Kurs obejmuje 814 godzin lekcyjnych, w tym: 

  • 248 godzin regularnych zajęć
  • 156 godzin konwersacji na bieżące tematy
  • 208 godzin praktycznych (wycieczki, zajęcia fonetyczne)
  • 202 godzin przeznaczonych na klub literacki

Koszt kursu to 5300  4240 zł, obowiązuje dodatkowa opłata rejestracyjna w wysokości 100 zł. Opłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem online lub gotówką albo kartą w siedzibie szkoły.

Kursy roczne prowadzimy w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu. 

Po zakończeniu zajęć słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu.
 
Sprawdź regulamin

Zapisz się

 

 

Galeria

Dołącz do nas!