+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

O nas

O NAS

NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKA POLSKIEGO 

Witamy w najlepszej szkole języka polskiego dla obcokrajowców! 

Togerther to: 

NAJLEPSZE KURSY JĘZYKA POLSKIEGO 

TOGETHER to najlepsza szkoła języka polskiego tworzona z prawdziwą pasją, pełnym profesjonalizmem i oddaniem idei nauczania. Działamy od 2009 roku. Przez kilkanaście lat istnienia szkoły zaufało nam ponad 10.000 osób z całego świata, a my solidnie pracowaliśmy na dobre opinie uczniów, a także na uznanie w polskich placówkach konsularnych na świecie. Z dumą możemy stwierdzić, że tysiące naszych absolwentów zdało egzamin państwowy i dziś swobodnie porozumiewa się w języku polskim i bezproblemowo funkcjonuje w polskim środowisku. Każdy, kto trafi do nas stawiając pierwsze kroki w Polsce, może mieć pewność, że dokonał właściwego wyboru. 

EGZAMIN PAŃSTWOWY  

Together to jedyna szkoła języka polskiego dla obcokrajowców, której program uzyskał akredytację Kuratora Oświaty. Jest ona gwarancją jakości, profesjonalizmu, a także potwierdzeniem naszego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu – to najwyższa forma wyróżnienia dla szkół prywatnych. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminu państwowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i B2. Certyfikat uzyskany w wyniku tego egzaminu jest wymagany przy uznaniu za obywatela polskiego lub uzyskaniu karty rezydenta.

NAJLEPSI NAUCZYCIELE 

Współpracujemy z najlepszymi nauczycielami języka polskiego, dobierając do zespołu ludzi nie tylko doświadczonych i odpowiednio wykształconych, ale również zaangażowanych w swoją pracę, chętnych do rozwoju  i charakteryzujących się prawdziwą pasją. Każdą placówkę nadzoruje metodyk, który dba o wysoki poziom nauczania i zapewnia stosowanie najnowszych światowych trendów dydaktycznych. Rozumiemy też, że najlepsi nauczyciele to tacy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dlatego nasi lektorzy uczestniczą w licznych szkoleniach. Wielu wykładowców naszej szkoły to nauczyciele egzaminatorzy na egzaminie certyfikatowym z języka polskiego jako obcego

SZKOŁY W WARSZAWIE, KRAKOWIE, WROCŁAWIU I ŁODZI 

Oddziały naszej szkoły mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu a ich lokalizacje dobieraliśmy tak, aby placówki znajdowały się zawsze w centrum miasta. Takie rozmieszczenie oddziałów nie tylko gwarantuje doskonałe możliwości komunikacyjne, ale pozwala też na lepsze poznanie atmosfery i klimatu danego miasta. Po zajęciach w Warszawie można zatem napić się kawy z widokiem na Zamek Królewski, w Łodzi – przejść się kultową ulicą Piotrkowską, a w Krakowie – pójść na zakupy do Sukiennic. Wszystkie te kluczowe atrakcje turystyczne znajdują się zaledwie 2 minuty spacerem od naszych placówek! 

DOGODNY ROZKŁAD ZAJĘĆ

W Szkole Języka Polskiego Together dbamy o to, by każdy student mógł dopasować rytm kursu do swoich potrzeb i oczekiwań. Maksymalnie efektywne wyniki zapewni kurs intensywny, jeśli jednak uczestnictwo w takiej formie zajęć nie jest dla ucznia możliwe, proponujemy kursy semestralne lub roczne. Przyszłym studentom polecamy kurs przygotowawczy, a w wakacje prowadzimy letni obóz językowy przeznaczony dla nastoletnich uczniów. Szczególną popularnością cieszy się nasz kurs przygotowujący do egzaminu państwowego z języka polskiego jako obcego. Po ukończeniu programu kursanci mogą zdać egzamin państwowy w naszej szkole. 

KOMFORTOWE WARUNKI NAUKI 

Komfort naszych uczniów jest dla nas równie istotny, co wysoki poziom nauczania. Dlatego każdą z naszych placówek urządziliśmy tak, by zapewnić studentom dobre warunki do nauki i wygodę spędzania czasu w szkole. Stworzyliśmy miejsca wypoczynku, kuchnie z kawą i herbatą, a także dobrze wyposażone biblioteki. W salach lekcyjnych studenci znajdą wszystko, co niezbędne do efektywnej nauki, włącznie z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. W Together nie ograniczamy się tylko do klasycznych zajęć lekcyjnych – organizujemy wycieczki z przewodnikiem, warsztaty językowe, a także co piątkowe konwersacje. 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 

Szkoła Języka Polskiego Together aktywnie współpracuje z instytucjami kulturalno-edukacyjnymi i organizacjami prywatnymi. Od wielu lat organizujemy z sukcesem ogromne kursy języka polskiego dla firm. Wynikiem tej współpracy są nie tylko dobre relacje z naszymi partnerami, ale również zniżki, a także bezpłatne programy dla naszych uczniów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt na biuro@together-school.pl

 

Galeria

Dołącz do nas!