+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Intensywny kurs

Intensywny kurs języka polskiego został opracowany w celu szybkiej i efektywnej nauki cudzoziemców podstawowych zasad języka mówionego. Jego głównym zadaniem jest pomoc w pokonaniu bariery językowej i dodania pewności siebie w codziennej komunikacji.

Kurs składa się ze 108 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 80 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć), 12 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 16 praktyczne (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). W czasie kursu studenci zgłębiają jeden poziom znajomości języka polskiego (dla poziomów A1, A2 i B1) lub połowę poziomu B2 i po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na intensywnym kursie języka polskiego odbywają się codziennie. Długość zajęć to 4 godziny lekcyjnych plus 3 dodatkowe (opcjonalne) lekcje. Ogólne: 6 razy w tygodniu.

Godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

 

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!