+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs semestralny

Semestralny kurs języka polskiego polecamy tym, którzy planują spędzić w Polsce dłuższy czas. Kurs umożliwia naukę języka polskiego na poziomie dostatecznym dla komfortowej komunikacji w pracy i w życiu codziennym.

Kurs składa się z 410 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 228 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć), 78 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 104 praktyczne (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty).

Zajęcia na semestralnym kursie języka polskiego odbywają się dwa razy w tygodniu. Długość zajęć to 2 godziny lekcyjne (90 minut). Dni i godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

 

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!