+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Rabaty i promocje

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO Z RABATEM

 
 
*** 
 
W Szkole Języka Polskiego Together wychodzimy z założenia, że najważniejsi są uczniowie. Dlatego przygotowujemy dla naszych studentów i absolwentów szereg rabatów i promocji, dzięki którym nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Rabat rodzinny

Dla osób przyjeżdżających do Polski razem z najbliższymi przygotowaliśmy specjalną zniżkę rodzinną. Przy zapisie na kurs języka polskiego dla obcokrajowców, student może otrzymać 5% zniżki na dowolny kurs dla każdego członka rodziny.

Aby skorzystać z rabatu, należy poinformować o chęci zapisania innych członków rodziny na kurs w momencie rejestracji. W przypadku zapisu online prosimy o umieszczenie tej informacji w komentarzu.

Promocja dla przyjaciół

Według nas najlepsza szkoła języka polskiego to taka, która wspiera również przyjaźnie między uczniami. Dlatego każdy student, który poleci nasze kursy języka polskiego dla obcokrajowców przyjacielowi, otrzyma od nas 100 złotych w prezencie.

Aby skorzystać z tej formy promocji, przyjaciel, który zgłasza się do nas na kurs, powinien podać dane osoby, która poleciła mu naszą szkołę w komentarzu przy rejestracji online, lub zgłosić je do menedżera. Promocja obowiązuje tylko przy 100% płatności za kurs.

Zarejestruj się

Sprawdź wszystkie kursy

Galeria

Dołącz do nas!