+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Szkoła Języka Polskiego TOGETHER

TOGETHER to nie tylko Szkoła Języka Polskiego, lecz także Oficjalny ośrodek egzaminacyjny do przeprowadzania państwowego egzaminu z języka polskiego.
 
Z radością witamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka polskiego, lepiej poznać nasz wspaniały kraj, jego historię, tradycje i kulturę. Z przyjemnością Wam w tym pomożemy!

Szkoła TOGETHER przez lata swojej działalności zdobyła bogate doświadczenie w nauczaniu języka polskiego studentów z całego świata. Nasze oddziały znajdują się w trzech największych miastach Polski – w Warszawie, Krakowie i Łódzi. Programy i kursy polskiego są przygotowane dla jak najszerszego grona studentów – na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie! Kontakt z uczniami nie ogranicza się jedynie do zajęć w murach szkoły, ponieważ regularnie prowadzimy wycieczki tematyczne, a także konwersacje na tematy bieżące dotyczące życia w Polsce. Dzięki temu materiał poznawany na kursach jest efektywniej przyswajany, a adaptacja do życia w nowym kraju i nawiązywanie nowych znajomości zachodzi nieporównanie szybciej!

Zacznij swoją znajomość z Polską od Szkoły Języka Polskiego Together –  ucz się polskiego z nami!

Kursy

Rekrutacja

O nas

Kursy dla firm

Testy językowe

Rabaty

Dlaczego kursy języka polskiego z TOGETHER?

Szkoła Języka Polskiego TOGETHER jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka polskiego i angielskiego. Jesteśmy dumni, że przekazujemy uczniom pożyteczną wiedzę w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Z nami nie tylko szybko zaczniesz mówić w obcym języku, ale znajdziesz wsparcie i wszelką możliwą pomoc!

  • Doskonała lokalizacja w Warszawie, Krakowie i Łódzi
  • Elastyczny system opłat
  • Wygodny rozkład zajęć
  • Certyfikat znajomości języka
  • Różnorodne i intersujące zajęcia dodatkowe 
  • Darmowe konwersacje
  • Wycieczki

Współpraca

Wiza

img img img img img img

Bądź pierwszy, który dowie się!

Podziel się wspomnieniami #togetherschool